Kafeneio
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το μεγάλο Ελληνικό καφενείο του διαδικτύου !
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ευρωπαϊκές πόλεις

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kolokithi
Moderator
Moderator
kolokithi


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2010

Ευρωπαϊκές πόλεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ευρωπαϊκές πόλεις   Ευρωπαϊκές πόλεις EmptyΠεμ Οκτ 14, 2010 10:06 pm

Αν μπορούσατε να μείνετε σε κάποια ευρωπαϊκή πόλη του εξωτερικού ποια θα επιλέγατε και γιατί;Νομίζω πως εγώ θα πω ανεπιφύλακτα στο Παρίσι γιατί είναι μια όμορφη πόλη με ιστορία και φινέτσα που μπορείς να βρεις και να κάνεις τα πάντα... fisrt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maximos
Junior Member
Junior Member
maximos


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 10/10/2010
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Ευρωπαϊκές πόλεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ευρωπαϊκές πόλεις   Ευρωπαϊκές πόλεις EmptyΠεμ Οκτ 14, 2010 10:13 pm

Θεσσαλονίκη!!! lol2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kolokithi
Moderator
Moderator
kolokithi


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2010

Ευρωπαϊκές πόλεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ευρωπαϊκές πόλεις   Ευρωπαϊκές πόλεις EmptyΠεμ Οκτ 14, 2010 10:19 pm

Για αυτό τόνισα του εξωτερικού... Για να μην έχουμε τέτοιες απαντήσεις!!!!! Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alloparmenh
Moderator
Moderator
alloparmenh


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2010
Τόπος : θεσσαλονικη

Ευρωπαϊκές πόλεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ευρωπαϊκές πόλεις   Ευρωπαϊκές πόλεις EmptyΠεμ Οκτ 14, 2010 10:20 pm

Ναι το Παρισι ειναι η πρωτη μου επιλογη κ εμενα , το σπιτακι θα το παρω σιγουρα καποια στιγμη εκει!!!!Αλλα δεν μπορεις να κανεις τα παντα!!!δεν μπορεις να καπνισεις, ουτε να βγεις εξω μετα τις 9!!!ολα ρε συ κλεινουν στις 8 .μονο μερικα μπαρακια-καφε που ειναι για γερα ποτηρια κ κλεινουν στις 9!!!ελεοςςςς!!!!ααααα κ καφε δεν ξερουν να κανουν ,ενα καφε τις προκοπης δεν ειχαν!!!Αλλα μιλαμε για ερωτα τα κτιρια , τα μουσεια, οι δρομοι , ο πυργος , η ντισνεη!!!αμανννν θελω να ξαναπαω!!!!αααα κ κατι ακομα, μια απορια: δεν εχουν μπαλκονια!!!που απλωνουν την μπουγαδα τους?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kolokithi
Moderator
Moderator
kolokithi


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2010

Ευρωπαϊκές πόλεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ευρωπαϊκές πόλεις   Ευρωπαϊκές πόλεις EmptyΠεμ Οκτ 14, 2010 10:22 pm

Τίποτα δεν είναι τέλειο σε αυτή τη ζωή.... lol! Αλλά κάποια πράγματα την προσεγγίζουν τόσο πολύ που αξίζουν περισσότερο από άλλα.... bingo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Θαμώνας
Admin
Admin
Θαμώνας


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2010

Ευρωπαϊκές πόλεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ευρωπαϊκές πόλεις   Ευρωπαϊκές πόλεις EmptyΤετ Οκτ 27, 2010 12:44 pm

Καλό και το Παρίσι, αλλά σκέφτηκε κανείς τη Βεγγάζη;;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kolokithi
Moderator
Moderator
kolokithi


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2010

Ευρωπαϊκές πόλεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ευρωπαϊκές πόλεις   Ευρωπαϊκές πόλεις EmptyΠεμ Οκτ 28, 2010 12:10 pm

Απ'ότι διάβασες παραπάνω όχι!!!!!!!!!!!!!!!!!! lol
Άσε που η Βεγγάζη δεν είναι στην Ευρώπη!!!
Πραγματικά, όμως, άσχετα με το πού είναι, πως σου ήρθε η Βεγγάζη (κι όχι ας πούμε η εκεί Τρίπολη); Φταίει το τραγούδι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Θαμώνας
Admin
Admin
Θαμώνας


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2010

Ευρωπαϊκές πόλεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ευρωπαϊκές πόλεις   Ευρωπαϊκές πόλεις EmptyΚυρ Οκτ 31, 2010 12:43 am

Κοίτα και η Τρίπολη στη Λιβύη είναι :pppppp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kolokithi
Moderator
Moderator
kolokithi


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2010

Ευρωπαϊκές πόλεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ευρωπαϊκές πόλεις   Ευρωπαϊκές πόλεις EmptyΚυρ Οκτ 31, 2010 10:09 am

Το ξέρω γ'αυτό και σου έγραψα 'ασχετα με το πού είναι'!! Απλά πώς σου ήρθε η Βεγγάζη κι όχι κάποια άλλη πόλη σε ρώτησα!!! lol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Θαμώνας
Admin
Admin
Θαμώνας


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2010

Ευρωπαϊκές πόλεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ευρωπαϊκές πόλεις   Ευρωπαϊκές πόλεις EmptyΔευ Νοε 01, 2010 1:28 am

Πραγματικά μου έρχεται στο μυαλό συχνά ...η Βεγγάζη και δεν ξέρω γιατί bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ευρωπαϊκές πόλεις
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Kafeneio :: Extra :: Περι ανέμων...-
Μετάβαση σε: