Kafeneio
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το μεγάλο Ελληνικό καφενείο του διαδικτύου !
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Συμβουλές μαγειρικής

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kolokithi
Moderator
Moderator
kolokithi


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2010

Συμβουλές μαγειρικής Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συμβουλές μαγειρικής   Συμβουλές μαγειρικής EmptyΠεμ Οκτ 14, 2010 9:42 pm

Δεν ξέρω και πάρα πολλά επί του θέματος αλλά σίγουρα όταν ψήνεις κάτι πρέπει να το ψήνεις σιγά σιγά,σε χαμηλή φωτιά ώστε να ψηθεί ομοιόμορφα (ειδικά αν μιλάμε για κρέας)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kolokithi
Moderator
Moderator
kolokithi


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2010

Συμβουλές μαγειρικής Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμβουλές μαγειρικής   Συμβουλές μαγειρικής EmptyΣαβ Οκτ 16, 2010 9:09 pm

Μπορείτε αντί για ζάχαρη σε κάποια γλυκά ή κρέμες να βάζετε φρουκτόζη και μάλιστα σε μικρότερη ποσότητα από την προτεινόμενη !!
Και το ίδιο γλυκιά γεύση και πιο υγειινό!!!! fisrt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Θαμώνας
Admin
Admin
Θαμώνας


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2010

Συμβουλές μαγειρικής Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμβουλές μαγειρικής   Συμβουλές μαγειρικής EmptyΤετ Οκτ 27, 2010 12:45 pm

Καλά - πες μου τώρα πώς να φτιάχνω πατσά που μου αρέσει. Χρειάζομαι επειγόντως να μάθω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kolokithi
Moderator
Moderator
kolokithi


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2010

Συμβουλές μαγειρικής Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμβουλές μαγειρικής   Συμβουλές μαγειρικής EmptyΠεμ Οκτ 28, 2010 12:13 pm

Γι'αυτό χρειάζεται topic συνταγές μαγειρικής!!!! Δυστυχώς, όμως δεν ξέρω... Προσπάθησε να κλέψεις τη συνταγή από το πατσατζίδικο που συνηθίζεις να τρως!!!!!!!!!!!! hungry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Θαμώνας
Admin
Admin
Θαμώνας


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2010

Συμβουλές μαγειρικής Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συμβουλές μαγειρικής   Συμβουλές μαγειρικής EmptyΚυρ Οκτ 31, 2010 12:41 am

Καλή ιδέα!!!! Θα πάω να κλέψω τη συνταγή! Μιαμ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συμβουλές μαγειρικής
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Kafeneio :: Extra :: Τι θα φάμε... ;-
Μετάβαση σε: