Kafeneio
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το μεγάλο Ελληνικό καφενείο του διαδικτύου !
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ξεκίνησε το νησί!!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kolokithi
Moderator
Moderator
kolokithi


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2010

Ξεκίνησε το νησί!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ξεκίνησε το νησί!!   Ξεκίνησε το νησί!! EmptyΠεμ Οκτ 21, 2010 6:51 pm

Δεν ξέρω πόσοι από σας το έχετε δει... Είδα και τα 2 επεισόδια και αυτό που έχω να πω είναι πως οι ερμηνείες είναι συγκλονιστικές.Έχει δοθεί έμφαση και στην παραμικρή λεπτομέρεια και μέχρι στιγμής συμβαδίζει απόλυτα και με το βιβλίο!Είναι σα να βλέπεις ταινία κάθε Δευτέρα και όχι επεισόδιο σειράς!! respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ο Καφετζής !
Admin
Admin
Ο Καφετζής !


Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2010

Ξεκίνησε το νησί!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκίνησε το νησί!!   Ξεκίνησε το νησί!! EmptyΠεμ Οκτ 21, 2010 11:17 pm

Κλάμα που έχει να πέσει!!! Ε, kolokithi;;; bleh
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kafeneio.forumgreek.com
Θαμώνας
Admin
Admin
Θαμώνας


Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2010

Ξεκίνησε το νησί!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκίνησε το νησί!!   Ξεκίνησε το νησί!! EmptyΚυρ Οκτ 24, 2010 5:27 pm

Ωραίες οι ερμηνείες, πράγματι. Αλλά όταν ακούω τους ΜΗ κρητικούς να μιλάνε "κρητικά" πέφτω κάτω από τα γέλια. Δε μπορώ κωμωδία έχει καταντήσει!! Κάποιοι λίγοι (κάτι κομπάρσοι) και λίγοι ηθοποιοί π.χ. το παιδάκι το μικρό που έχει λέπρα είναι κρητικοί...
Ντροπής πράγμα - σαν να ακούς αλβανούς και να το παίζουν αρχαίους έλληνες!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kolokithi
Moderator
Moderator
kolokithi


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2010

Ξεκίνησε το νησί!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκίνησε το νησί!!   Ξεκίνησε το νησί!! EmptyΚυρ Οκτ 24, 2010 8:54 pm

Δε νομίζω ότι είναι τόσο τραγικά τα πράγματα... Άσε που δεν είναι αυτό το ζητούμενο της σειράς... Σου δείχνει μια από τις σκοτεινές σελίδες της ελληνικής σύγχρονης ιστορίας!!! Πάντως εμένα η προφορά με ικανοποιεί (χωρίς να έχω ιδιαίτερη γνώση στο αντικείμενο) bleh
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kolokithi
Moderator
Moderator
kolokithi


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2010

Ξεκίνησε το νησί!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκίνησε το νησί!!   Ξεκίνησε το νησί!! EmptyΔευ Νοε 01, 2010 11:34 am

Άντε,ελπίζω να δούμε σήμερα το τρίτο επεισόδιο από 'το νησί'.... bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kolokithi
Moderator
Moderator
kolokithi


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2010

Ξεκίνησε το νησί!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκίνησε το νησί!!   Ξεκίνησε το νησί!! EmptyΤρι Νοε 16, 2010 10:18 am

Μέχρι στιγμής νομίζω πως το νησί μας αποζημιώνει όλους!!!Είναι φοβερό και εξελίσσεται πολύ καλά..Σου μαυρίζει λίγο το βράδυ της Δευτέρας αλλά λέει αλήθειες!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ξεκίνησε το νησί!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Kafeneio :: Ψυχαγωγία :: Κινηματογράφος - Τηλεόραση-
Μετάβαση σε: